Wakacje z soczewkami kontaktowymi ACUVUE®

Lipiec 25th, 2017

pexels-photo-65977

Nocowanie pod gołym niebem, rozmowy do rana przy ognisku czy niezapomniane przygody – kto z nas tego nie doświadczył. Takie uroki ma tylko lato i wakacje, czyli czas w roku tak długo wyczekiwany przez wielu z nas. Urlop nad morzem, w górach czy w mieście – każde miejsce do odpoczynku jest dobre. W czerpaniu z niego korzyści pomogą nam dobrze dobrane soczewki kontaktowe, które będą idealnym kompanem w naszych codziennych aktywnościach podczas okresu wakacyjnego.

Jeśli masz wadę wzroku – soczewki kontaktowe ACUVUE® będą podczas wyjazdów wakacyjnych perfekcyjnym przyjacielem. Nie ograniczą Tobie widzenia, nie spadną, nie stłuką się, nie zaparują – w skrócie – będą towarzyszyć Tobie przez cały czas, wpływając tylko w sposób pozytywny na Twoje życie. Idealne okażą się jednak nie tylko dla osób, które spędzają urlop w sposób aktywny, ale też tych, odpoczywających bardziej biernie, zapewniając wyraźne i stabilne widzenie w każdych okolicznościach.

Jednodniowe lub dwutygodniowe

Do wyboru – w zależności od Twoich upodobań masz soczewki kontaktowe ACUVUE® przeznaczone do noszenia w trybie jednodniowym lub dwutygodniowym. Te pierwsze są często polecane właśnie podczas wakacyjnych podróży. Nie wymagają one bowiem żadnej pielęgnacji, ponieważ rano zakładasz na oczy nową parę a wieczorem tuż przed spaniem ściągasz i wyrzucasz do kosza. Następnego dnia będzie czekała na Ciebie znów zupełnie świeża para soczewek przechowywanych w sterylnych blistrach. Przez ekspertów są one uważane za najzdrowsze z soczewek kontaktowych. Wśród najbardziej popularnych i polecanych produktów, chwalonych przez użytkowników są soczewki ACUVUE®. Jeśli szukasz długotrwałego uczucia komfortu i nawilżenia wybierz soczewki hydrożelowe 1-DAY ACUVUE® MOIST. Zdrowe oczy i wygodę noszenia zapewni silikonowo-hydrożelowa soczewka 1-DAY ACUVUE® TruEye®. Wspaniale nadąży za aktywnym i wymagającym trybem życia silikonowo-hydrożelowa soczewka ACUVUE OASYS® 1-Day with Hydraluxe™. To komfortowa i wygodna soczewka kontaktowa, zapewniająca wysoką jakość widzenia w każdej sytuacji, którą bardzo łatwo się zakłada oraz zdejmuje. Pamiętaj, że soczewki kontaktowe dopasowuje specjalista po płatnym badaniu wzroku i tylko specjalista może potwierdzić, czy soczewki kontaktowe ACUVUE® są odpowiednią metodą korekcji dla Twojej wady wzroku.

Więcej miejsca w walizce

Wybierając na wyjazd jednodniowe soczewki kontaktowe zaoszczędzisz miejsce w bagażu, które w innym przypadku potrzebowałbyś na płyn pielęgnacyjny oraz specjalny pojemniczek do przechowywania soczewek przez noc.

Jeśli natomiast jesteś osobą, która właśnie preferuje soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku – musisz przede wszystkim pamiętać o tym, że nieodłącznym ich dodatkiem jest właściwa, codzienna pielęgnacja. Polega ona na czyszczeniu, dezynfekcji i przechowywaniu soczewek zanurzonych w specjalnie przeznaczonym do tego płynie pielęgnacyjnym. Do wyboru są w wielkościach od 60 do 500 ml – na wyjazd warto jednak zaopatrzyć się w jak najmniejszy format, aby zajmował w bagażu jak najmniej miejsca – idealnie nada się też w podróży samolotem.

Wśród dwutygodniowych soczewek ACUVUE® znajdziesz komfortowe soczewki ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS, które mogą sprawdzić się nawet w najbardziej zmiennych warunkach otoczenia. Będą więc idealnym kompanem w podróży i na urlopie. Producent Johnson&Johnson wyposażył je na stałe w dużą ilość składnika nawilżającego, dzięki czemu soczewka charakteryzuje się ultra gładką powierzchnią co powoduje, że niektórzy czują się jakby nie nosili soczewek. Wskaźnik 1-2-3 umieszczony na każdej soczewce pomoże odróżnić jej właściwą stronę, by w sposób szybki i łatwy założyć ją na oko.

Również soczewki specjalistyczne

Masz astygmatyzm i chcesz na wakacjach czuć się jak najbardziej komfortowo, ciesząc się wyraźnym widzeniem w każdych warunkach niezależnie od ruchu głowy i oczu? Przekonaj się jak idealnie sprawdzą się soczewki dwutygodniowe ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM. To niezwykle gładkie, elastyczne i delikatne soczewki, które pozwalają zachować Tobie świeżość i zdrowie oczu przez cały dzień.

Wyposażone w filtr UV

Lato to okres, w którym słońce świeci najbardziej intensywnie – wyjeżdżając na wakacje myślimy więc o ochronie naszej skóry przed szkodliwym promieniowaniem – trzeba jednak pamiętać też o naszych oczach. Na szczęście wszystkie soczewki marki ACUVUE® wyposażone są w filtr UV*, chroniący rogówkę i wnętrze oka przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Dla pełnej ochrony naszego wzroku przed szkodliwym działaniem słońca powinniśmy wyposażyć się w dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne oraz kapelusz z dużym rondem – dopiero wtedy zapewniamy oczom 100% ochrony przed słońcem.

Pamiętajmy, że soczewki są idealne nie tylko w czasie wakacji – doskonale sprawdzą się w każdych okolicznościach, o każdej porze roku, dla osób prowadzących różny styl życia.

Miłego wypoczynku!


*Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® posiadają filtr UV klasy 1 lub 2, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed transmisją szkodliwego promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Transmisja promieniowania UV mierzona dla soczewek o mocy -1,00D.
ACUVUE®, ACUVUE OASYS® i HydraLuxeTM są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. 2016 © Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o, ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska.
Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Wrzesińska 44, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.


Może Ciebie również zainteresować