Z miłości do oczu – zamień EyeLove Exclusive na EyeLove Exclusive PRO

Luty 3rd, 2017

Blog_zamień_soczewki

Wyobraź sobie, że nosisz soczewki kontaktowe, których w ogóle nie czujesz. Codziennie nawet przez 12 godzin masz wypoczęte i nawilżone oczy, a dodatkowo wiesz, że są one chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV. Takie komfortowe doświadczenia gwarantują soczewki kontaktowe EyeLove Exclusive PRO – są one lepszą alternatywą dla cenionych przez wielu użytkowników soczewek EyeLove Exclusive, które już wkrótce przestaną być produkowane.

Sklep Bezokularow.pl chce ułatwić dotychczasowym użytkownikom EyeLove Exclusive zamianę na ich ulepszoną wersję, dlatego uruchomiono promocję, w ramach której do dwóch opakowań EyeLove Exclusive dodaje dwie sztuki soczewek EyeLove Exclusive PRO całkowicie za darmo. W ten sposób każdy może sam na własnych oczach przekonać się o tym dlaczego warto zamienić dotychczasowe soczewki na lepsze EyeLove Exclusive PRO.

Co je wyróżnia?

W soczewkach EyeLove Exclusive PRO zastosowano filtry UV klasy 1, które chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA w 90%, a UVB aż w 99%.

Ponadto EyeLove Exclusive PRO zostały wykonane z materiału silikonowo hydrożelowego, który jest najzdrowszy dla oczu z powodu wysokiej tlenoprzepuszczalności. Połączenie tego z materiałem soczewek miękkich sprawia, że są one bardzo elastyczne, a to przekłada się na wygodę ich użytkowania oraz łatwość zakładania i zdejmowania.

55-procentowe uwodnienie soczewek kontaktowych EyeLove Exclusive PRO wpływa z kolei na to, że są one bardzo wygodne i komfortowe dla naszych oczu nawet przez 12 godzin w ciągu dnia.

Kliknij, aby powiększyć.

Kup 2 opakowania soczewek EyeLove Exclusive – dostaniesz 2 szt. ulepszonych EyeLove Exclusive PRO o tych samych mocach!

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczu

Bezokularow.plMoże Ciebie również zainteresować