Zapakuj się w stylowe pudełko z EyeLove Exclusive 1-Day

Sierpień 1st, 2017

IMG_5809

Lato – czas odpoczynku i wyjazdów, po których poza wspomnieniami pozostają nam jeszcze pamiątki. Wypadałoby je w coś zapakować, by przechowywało się je miło ciesząc oko w chwilach gdy radości brak. Co by tu zrobić…

A może warto połączyć miłe z pożytecznym? Tym razem to będzie bardzo proste, wystarczy skorzystać z PROMOCJI, którą przygotowaliśmy w BezOkularow.pl. Teraz do zakupu 2 opakowań 30-sztukowych soczewek jednodniowych EyeLove Exclusive 1-Day otrzymasz stylowe pudełko zamykane na magnes. To jeszcze nie wszystko, bo teraz masz szansę wypróbować takie zestaw soczewek z 30-złotowym RABATEM!

Zainteresowany? Nie czekaj aż promocja się skończy i wypróbuj soczewki już teraz!

Dlaczego EyeLove Exclusive 1-Day?

Są to nowoczesne soczewki sferyczne, silikonowo-hydrożelowe, o wysokiej tlenoprzepuszczalności, których delikatność i elastyczność zapewnia komfort noszenia oraz łatwość zakładania i zdejmowania. Wielu użytkowników chwali te jednodniowe soczewki za to, że niemalże nie odczuwają ich na oczach. Zastosowana podczas produkcji technologia WetLoc™ sprawia, że na powierzchni soczewki w sposób naturalny gromadzą się cząsteczki wody. Zarówno to, jak i wysokie uwodnienie szkieł kontaktowych EyeLove Exclusive 1-Day wpływają na odpowiednie nawilżenie soczewek oraz komfort użytkowania przez cały dzień.

Soczewki EyeLove Exclusive 1-Day posiadają również filtr UV klasy 1 chroniący przed szkodliwym działaniem słońca. Ochrona przed promieniami UVA jest na poziomie 90%, a UVB 99%. Zdaniem ekspertów słońce podobnie szkodzi naszym oczom w słoneczne jak i pochmurne dni, a także podczas zimy – warto zatem chronić naszą rogówkę i wnętrze oka niezależnie od pogody.

Jesteś miłośnikiem aktywności sportowych, a może dużo podróżujesz lub po prostu wybierasz się na wakacje? Soczewki jednodniowe EyeLove Exclusive 1-Day będą idealne! Wiesz przecież jak w takich okolicznościach wada wzroku wpływa na komfort życia codziennego, dlatego tak doceniasz soczewki kontaktowe! Te użytkowane w trybie jednodniowym oszczędzą Tobie dużo czasu i zapewnią większą wygodęnie wymagają pielęgnacjicodziennie rano na oczy zakładasz świeżą parę soczewek.

Tak jak pisaliśmy – połączone przyjemne z pożytecznym. Soczewki świetnie sprawdzą się podczas letnich aktywności a stylowe ozdobne pudełko posłuży Wam jeszcze nie raz.

Bezokularow.plMoże Ciebie również zainteresować