Zaproś znajomych i odbierzcie rabat 10 złotych na soczewki

Maj 2nd, 2018

banner promujący zaproszenia znajomych do zakupów

Kto z nas nie wypróbował rozwiązania, albo miejsca poleconego przez znajomych lub rodzinę – chyba każdy. Zdecydowanie bardziej skłonni jesteśmy uwierzyć naszym bliskim, że coś jest godne zarekomendowania niż nieznajomemu.

Właśnie dlatego Bezokularow.pl udostępniło system poleceń sklepu. Dzięki nowej funkcji możesz zaprosić znajomych do zakupów w tym internetowym sklepie z soczewkami kontaktowymi i jeszcze na tym zarobić. Zarówno Ty jak i Twój znajomy macie szansę otrzymać 10 złotych rabatu!

Jak to działa?

Aby móc skorzystać z nowego rozwiązania potrzebne jest założone konto w Bezokularow.pl. To tam znajdziesz link polecający lub opcję „zaproś znajomych” poprzez e-mail. Ważne, by osoba, której polecamy sklep, nie kupowała wcześniej soczewek kontaktowych w Bezokularow.pl.

Po kliknięciu w link polecający, znajomy powinien zarejestrować się w sklepie, a następnie dokonać zakupów na kwotę co najmniej 80 złotych. Już przy pierwszym zamówieniu, kwota obniży się o 10 złotych. Po sfinalizowaniu transakcji (wysyłce zamówienia) – Ty również na swoje konto otrzymasz zniżkę 10 złotych. Rabaty za zaproszonych znajomych sumują się na Twoim koncie.

Nie czekaj i już dziś zaproś znajomych do zakupów w Bezokularow.pl!

„Zaproś znajomych” w pigułce

Opcja „Zaproś znajomych” poprzez e-mail lub link polecający dostępna jest po zalogowaniu do sklepu BezOkularow.pl, w zakładce „Twoje konto” >> „Zaproś znajomych”.

  1. Zaloguj się na swoje konto w sklepie Bezokularow.pl.
  2. Wejdź w zakładkę „Zaproś znajomych” (czwarta od góry po lewej stronie).
  3. Wybierz jedną z dwóch opcji zaproszenia: „Wyślij e-mail znajomemu” lub „Pobierz link www”.

Zobacz szczegóły „ZAPROŚ ZNAJOMYCH” >>Może Ciebie również zainteresować