Zeiss Contact DAY 30 Compatic – niezawodne soczewki miesięczne!

Październik 22nd, 2018

Soczewki miesięczne Zeiss

Jeśli jesteś wieloletnim użytkownikiem soczewek kontaktowych zapewne testowałeś już soczewki wielu marek. Często zdarza się Tobie, że pod koniec dnia czujesz dyskomfort
i uczucie suchości w oku?

Zeiss Contact DAY 30 Compatic produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii z myślą o potrzebach najbardziej wymagających użytkowników soczewek kontaktowych.

Zeiss to niemiecka firma słynąca z produkcji profesjonalnego, wyspecjalizowanego sprzętu optycznego, m.in. mikroskopów, kamer i obiektywów. Jedna ze spółek firmy Zeiss – Vision Care zajmuje się produkcją soczewek kontaktowych i okularowych.

ZALETY soczewek Zeiss Contact DAY 30 Compatic

Dzięki nowej technologii BioLens, wykorzystanej do produkcji soczewek Zeiss Contact DAY 30 Compatic, możesz być pewien, że się nie zawiedziesz.

Vitafilicon A, czyli materiał, z którego wykonano soczewki powoduje, że są one niezwykle cienkie. Dzięki temu są niewyczuwalne na oku i bardzo wygodne.

Soczewki sprawdzą się nawet u osób, które mają wyjątkowo wrażliwe i suche oczy. Zeiss Contact DAY 30 Compatic, to idealny wybór, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy nasze oczy narażone są na wiele czynników zewnętrznych, które je przesuszają. Większość użytkowników soczewek kontaktowych skarży się, że gdy rozpoczyna się sezon grzewczy – ich oczy są strasznie suche.

Stosując soczewki Zeiss Contact DAY 30 Compatic możesz zapomnieć o niemiłym uczuciu suchości w oku.

Soczewki Zeiss Contact DAY 30 Compatic, wyeliminują problem suchych oczu! Nowa technologia wykorzystana do produkcji soczewek Zeiss pozwala cieszyć się uczuciem nawilżenia od rana aż do nocy.

Soczewki Zeiss Contact DAY 30 Compatic, perfekcyjnie korygują wzrok, ale również go chronią.

Zapewne wiesz, jak szkodliwe dla naszego wzroku jest promieniowanie ultrafioletowe. Właśnie dlatego Zeiss Contact DAY 30 Compatic zadba o Twoje oczy – dzięki filtrom UV, które skutecznie blokują szkodliwe promienie. Teraz możesz być spokojny o swój wzrok – Twoje oczy będą chronione przez cały rok.

 

 

 

 

 

 Może Ciebie również zainteresować