Zestaw płynów – świetna opcja dla oszczędnych

Kwiecień 18th, 2016

zakładanie soczewek kontaktowych

Każdy kto nosi soczewki kontaktowe dwutygodniowe lub miesięczne, musi pamiętać również o płynie. Zazwyczaj można je zakupić pojedynczo, jednak wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy kilka zestawów – oto niektóre z nich! Sprawdźcie naszą ofertę.

EyeLove Comfort Zestaw 2x500ml + 100ml (Disop; po otwarciu ważny: 3 miesiące)

Świetny wybór dla osób noszących miękkie soczewki. Dzięki zastosowaniu specjalnej formuły, soczewki pozostają dłużej nawilżone, a gromadzące się na powierzchni soczewek osady białkowe zostają usunięte.

Badania kliniczne wykazały, że okres noszenia soczewek kontaktowych jest dłuższy o 2 godziny z EyeLove Comfort niż z nnymi płynami wielofunkcyjnymi używanymi przez pacjentów (zwykle jest to 10 godzin, natomiast z EyeLove Comfort soczewki można nosić przez 12 godzin).

All Clean Soft Duopak 2×350 ml (Avizor; po otwarciu ważny: 90 dni)

Idealna opcja dla wszystkich noszących soczewki miękkie: hydrożelowe bądź silikonowo-hydrożelowe. Usuwa osady białkowe, dezynfekuje, nawilża.

OPTI-FREE® Express® 2×355 ml (Alcon; po otwarciu ważny: do 6m-cy)

Podobnie jak w przypadku płynu All Clean Soft, dezynfekuje i nawilża wszystkie rodzaje soczewek miękkich. Możecie być spokojni – skutecznie usunie gromadzące się osady białkowe. Warto wiedzieć, że łagodzi drobne podrażnienia i przyczynia się do poprawy komfortu użytkowania soczewek kontaktowych.

Renu Multiplus 2×360 ml (Bausch&Lomb; po otwarciu ważny: 3 miesiące)

Czyści, dezynfekuje, płucze i nawilża wszystkie soczewki miękkie. Dodatkowo skutecznie usuwa z soczewki wszelkie mikroorganizmy oraz zapobiega tworzeniu się osadów białkowych.

Sprawdźcie pozostałe zestawy na Bezokularow.pl

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować